
CDA
Politiek Gemeenteraadsverkiezing 2026Het CDA wil dat Delft een thuis blijft, of weer wordt, voor (jonge) gezinnen. Zij horen bij onze stad en wonen moet voor hen bereikbaar blijven. Daarnaast bouwen we aan een sterke samenleving: weerbaar, veerkrachtig en met ruimte voor iedereen om tot bloei te komen. Dat begint bij ontmoeting en verbinding. Ook werken we aan een dienstbare en betrouwbare overheid die uitgaat van vertrouwen, doet wat zij belooft en polarisatie tegengaat.
Wijkthema jongeren: Opgroeien is een proces van vallen en opstaan. Benader ze op een wijze die past bij hun talenten. Het CDA pleit ervoor om in te zetten op talentontwikkeling, bijvoorbeeld meer muziekles in de klas.
Wijkthema kwaliteit van wonen: Het CDA vindt fijn wonen belangrijk. De komst van een Knarrenhof is daar een voorbeeld van. Daarnaast is voldoende natuur en water in de woonomgeving voor het CDA belangrijk, evenals voldoende voorzieningen zoals scholen, winkels, etc.
Wijkthema vertrouwen: Het CDA wil dat de overheid uitgaat van vertrouwen in mensen en doet wat ze belooft. Samenwerking brengt de overheid en de de samenleving, bestaande uit bewoners, verenigingen en stichtingen dichter bij elkaar en draagt bij aan versterking van de gemeenschapszin.










